Blíženci

Blíženci

Zodiac

Symbolem Blíženců jsou dvojčata z řecké mytologie. Stejně tak se jedinci narození v tomto znamení vyznačují jistou dualitou a rozpolceností. Je to znamení vzdušné a proměnlivé. Doménou Blíženců je oblast komunikace. Jsou to lidé nesmírně zvídaví a neposední. Neustále touží po nových informacích a poznatcích a třebaže jsou nesmírně inteligentní, nesetrvávají dlouho u jediné myšlenky, vždy je zaujme něco nového. Ve společnosti jsou vítaní pro svůj smysl pro humor a mnohostranné zájmy i znalosti.

Blíženci jsou prvním vzdušným znamením zvěrokruhu, jenž ovládá schopnost věštby, hypotézy nebo nápadu. Váhy jako druhé vzdušné znamení soudí, zvažují a hodnotí to, co Blíženci vymyslí. A Vodnáři jako třetí vzdušné znamení vynášejí vědění do okolí.

Koupit obraz

Obraz Blíženců je součástí speciální autorské kolekce Zodiac, která je sestavena z 12 detailních ilustrací astrologických znamení.

Motiv je vytištěn na vysoce kvalitním grafickém papíře velikosti A3 a doplněn o ručně malovanou zlatou vrstvu, každý kus je tedy originál.

Obraz je vhodný k zarámování, v případě potřeby je možné jej oříznout do formátu 30×30 dle ořezových značek na zadní straně.

  • originální dárek či dekorace do interiéru
  • autorská ilustrace z kolekce Zodiac
  • digitální reprodukce doplněná o ručně malovanou zlatou vrstvu
  • tisk na prémiový bezdřevý grafický papír MUNKEN PURE
  • rozměry 297 x 400 mm
  • vhodné k zarámování

Tato stránka potřebuje novější webový prohlížeč.

Prosím, aktualizujte jej!