Intuice

Intuice

Symbolický význam vlka

Vlk jako duchovní průvodce je loajální a silný spojenec v šamanské práci. Šamani kmene Inuitů a Chukcheeů na sebe mohou vzít podobu vlka v jejich rituální práci. Pro ty, kteří si za svého totemového průvodce zvolili vlka, je toto zvíře hlavně symbolem osobní svobody.

Vlčí spirituální průvodce je společníkem šamanům, kteří pociťují silný smysl pro rodinu a komunitu. Je důležité vybudovat silná pouta s vašimi milovanými, protože dlouhodobé odloučení může způsobit psychické problémy.

Ačkoliv klasické vzdělání nemusí být pro vlčího šamana prioritou, moudrost a zdravý rozum jsou pro něj většinou důležitou součástí jeho učení. Intuitivní porozumění základních životních pravd je pro něj vcelku jednoduché; často jde o učitele, respektované starší osoby, nebo milované vypravěče příběhů.

Příležitostní útěk z okovů, které nás svazují každodenními povinnostmi civilizace, je pro vlčí šamany pocitem štěstí a duchovní pohody. Pobyt v divočině, rybaření, procházka v lese, nebo výlet na moře, všechny tyto příležitosti nabízejí opětovné navázání vztahu s Přírodou a dávají nám příležitost o samotě strávit nějakou dobu se svým totemovým zvířetem – vlkem.

Tato stránka potřebuje novější webový prohlížeč.

Prosím, aktualizujte jej!