Tereza Emingrová ~ TerryEmi

Vše, co si dokážete představit, je skutečné

Podívejte se na mou tvorbu

web_logo_nove_admin

Jmenuji se Tereza Emingrová. Jsem 24-letá ilustrátorka a tatérka žijící v Praze. Zabývám se kresbou, tetováním, designem a vším, co mi přináší radost. Jsem otevřená větším projektům i drobným zakázkám.

Ve své tvorbě se věnuji tomu, co je mi nejbližší – přírodě. V ní nacházím svůj vnitřní klid. Snažím se kreslit obrazy, které mají svou duši, příběh a duchovní přesah. Zastávám názor, že každý člověk, tvoří-li s láskou, vášní a vděčností, naplňuje štěstím sebe i okolí.

Co pro Vás mohu udělat

Ručně vyráběné notýsky
Svatební
přání

Máte zájem? Kontaktujte mě

graphic_2_white

Kolekce Natura

Hledání vzájemných vazeb mezi faunou a flórou. Světem zvířat a říší rostlin. Mezi člověkem a přírodou. Jedincem a společností. Mezi duchovnem a hmotou. Geometrií a křivkou. Abstraktním a konkrétním. To jsou hlavní motivy, které prostupují celou mou původní kolekcí obrazů s názvem NATURA.

Věřím, že každé zvíře představuje archetyp, jehož symbolický odraz nalezneme v povaze každého člověka. Také věřím, že vše živé na této planetě je mezi sebou vzájemně propojené. Neboť vše pochází z jednoho zdroje, kterým je Matka příroda. Natura.

Zobrazit kolekci

Kolekce Zodiac

Své sluneční znamení zná dnes asi každý. Ovšem astrologie je stará nauka, jejíž kořeny sahají před starověký Egypt. Pomáhá nám rozklíčovat spletitou povahu člověka na základě postavení planet ve chvíli jeho narození. V průběhu dějin bylo stanoveno 12 znamení zvěrokruhu, které symbolizují životní cyklus každé bytosti.

Tento neustálý koloběh představuji v kolekci Zodiac. V ní se snažím autorsky znázornit 12 archetypů, jak se nám dochovaly v západní astrologii. Každý obraz je doplněn o posvátnou geometrii a symboly, které jednotlivá znamení a jejich vládnoucí živly reprezentují.

Zobrazit kolekci

Tato stránka potřebuje novější webový prohlížeč.

Prosím, aktualizujte jej!