Tetování

TerryEmi Tattoo

Individuální
přístup

Nabízím plně individuální přístup. Každý člověk je pro mě jedinečný a při tetování se mu plně věnuji.

Originální
motivy

Návrhy vytvořím podle vašich představ. Zaměřuji se na florální motivy, zvířata a geometrii.

Příjemné
prostředí

Tetuji v čistém útulném studiu plném květin, pozitivní nálady a kreativní atmosféry.

Šetrné
barvy

Používám výhradně kvalitní barvy netestované na zvířatech, které jsou vhodné i pro vegany.

TETOVÁNÍ

Tetováním se zabývám od roku 2016. Zaměřuji se na jemné, přírodní motivy – květiny, které na ženě rozkvétají a zvířata, která člověka ochraňují a dodávají mu odvahu.

Všechna tetování vytvářím na míru zákazníkovi, podle jeho představ, příběhů a myšlenek. Preferuji osobitost a originalitu.

Tetuji pouze starší 18let.

Budu se těšit na Vaše zprávy a osobní setkání.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY
Jak mám postupovat, když si chci sjednat termín?

Nejlepší variantou je napsat v době, kdy otevírám Booking na následující tři měsíce. Vždy to uvádím na Instagramu nebo Facebooku. Napsat můžete buď přes objednávkový formulář na webu nebo přímo na e-mail.

Pokud budete na Waiting Listu nebo napíšete v době otevírání Bookingu, měla bych vám odpovědět nejpozději do týdne a domluvit se s vámi na termínu a detailech motivu. Můžete samozřejmě napsat i jindy během roku, bohužel nemívám prostor řešit emaily během dne, odpověď se tedy může protáhnout. Pokud byste nedostali odpověď do měsíce, napište prosím raději znovu.

Když mám Booking zastavený, neodpovídám na emaily vůbec, pouze si vás zařazuji v případě zájmu na Waiting List.

Vytvoříš mi návrh?

Ano, vždy kreslím návrh na míru zákazníkovi. Motiv je realizovaný podle jeho představ, ale tak, aby odpovídal mému stylu. Zaměřují se na jemné florální a zvířecí motivy, doplněné o geometrické prvky. Návrh odesílám k náhledu večer před termínem, většina úprav se ale provádí až na místě. Vždy je lepší vidět návrh přímo na těle a poté přemýšlet nad změnami.

Mohu přijít nejdříve na konzultaci?

Vzhledem k tomu, že tetuji převážně florální a zvířecí motivy, osobní konzultaci preferuji a doporučuji jen v případě velkých a komplikovaných motivů. Jinak mi stačí představu popsat skrze objednávkový formulář a zaslat ideové obrázky květin/zvířat, které by měly být v návrhu obsažené. Samozřejmě pokud bude pro vás lepší se se mnou setkat ještě před termínem tetování, budu jen ráda, když za mnou přijdete do studia a popovídáme si. 🙂

Co dělat před a po tetování?

Na tetování byste měli dorazit dobře odpočatí a najezení. Neužívejte před sezením alkohol, drogy a omezte prosím konzumaci kávy. Na sezení si s sebou pro jistotu přineste něco sladkého. Pokud jste nemocní nebo se necítíte dobře, je lepší tetování odložit než budete plně fit, aby nevznikly zbytečné komplikace. Minimálně týden před tetováním byste neměli brát antibiotika.

Co se týče následné péče o tetování, dostanete ode mě po zákroku podrobný popis, jak dále postupovat.

Jaká je cena tetování?

Minimální cena je 1500Kč. Konečná cena tetování je ale individuální a většinou ji odhaduji podle velikosti a náročnosti motivu po nakreslení návrhu. Prosím přijímám jen hotovost.

Platí se u tebe záloha?

Ano, záloha 1000 Kč se platí po domluvení termínu. Pokud termín zrušíte nejpozději 72 hodin (3 dny) před sezením, zálohu vám zašlu zpět. Jinak je nevratná. Započítává se do ní čas strávený nad realizaci návrhu a rezervace termínu.

Platí se za opravu tetování?

Pokud je oprava třeba, první opravu po zahojení tetování provádím zdarma. Tuto možnost můžete využít nejpozději do jednoho kalendářního měsíce od zhotovení tetování.

Jaké používáš barvy? Jsou vhodné pro vegany?

Používám atestované kvalitní barvy schválené pro použití v EU. Konkrétně značky Eternal Ink a Panthera Ink. Obě jsou vhodné pro vegany.

Při výrobě barev Eternal Ink jsou použity organické složky, pigment je vyráběn na vodní bázi, barvy neobsahují glycerol, proto jsou vhodné i pro vegany. Barvy Eternal Ink jsou jasné a mají dobré krycí vlastnosti. Tetovací barvy Panthera Ink jsou jedničkou mezi černými tetovacími barvami na světě, a to hlavně díky nové molekulární technologii, která dodává těmto barvám brilantní sametový efekt a zvýšenou odolnost proti slunci. Barvy se velmi dobře hojí a jsou netoxické.

Mohu si vzít někoho sebou do studia?

Ano, samozřejmě. Podpora je důležitá. Naše studio je ale docela malé, vezměte s sebou prosím nanejvýš jednu osobu. Co se týče dětí, pro ně tetovací studio opravdu není vhodným místem, navíc mohou rušit mě či ostatní zákazníky.

Dá se u tebe platit kartou?

V tuto chvíli zatím ne, pouze hotově. Nebo přes PayPal, pokud se jedná o zahraniční platbu.

Děláš opravy nebo předělávky tetování?

Většinou nedělám. Nezasahuji také do prací jiných tatérů.

Je možné si u tebe objednat samostatný návrh?

Bohužel není. Návrhy kreslím pouze svým zákazníkům, kteří u mě mají domluvený termín. Nepřeji si, aby mé návrhy realizoval jiný tatér.

Tetuješ barevně?

V tuto chvíli tetuji pouze černou a bílou barvou.

Ještě mi nebylo 18. Mohu se u tebe nechat tetovat?

Ne bohužel. Netetuji nezletilé ani se souhlasem rodičů. Tetování máte na celý život, je lepší si to pořádně promyslet a počkat si. 🙂

Stop booking

Děkuji všem za zájem. Rezervace termínů je nyní dočasně uzavřena.
Pro volné termíny a znovuotevření bookingu sledujte můj Instagram.

Instagram

Objednávkový formulář

Pokud máte zájem o tetování, vyplňte
prosím následující formulář.

Jméno
Příjmení
Email
Telefon
Věk
Už jsme se viděli?
Popis představy
Umístění
Velikost
Jaký čas je pro Vás nejvhodnější?
Jak si Váš motiv představuje? Prosím přiložte fotky, obrázky nebo screenshoty.
Maximální velikost jednoho souboru je 3 MB. Podporované formáty: jpg, jpeg, png, gif.
Poznámka (důležité sdělení či otázka)
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a prohlašuji, že jsem starší 18 let.

NEJNOVĚJŠÍ REALIZACE

This error message is only visible to WordPress admins
This endpoint has been retired

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!