Booking je uzavřený

Waiting List

Jste časově flexibilní?
Zapište se na Waiting List

 

Pokud se mi v budoucnu uvolní mimořádný termín a Váš motiv mě zaujme, dám Vám vědět přednostně.

 

Upozornění:
Zapsáním se na Waiting List mi sdělujete svůj budoucí zájem o tetování. Nejedná se o závaznou objednávku ani plnohodnotný booking. Děkuji za pochopení.

  Jméno a příjmení

  Věk

  E-mail

  Telefon

  Už jsme se viděli?

  Jste časově flexibilní?

  Máte k dispozici automobil?

  Popis představy, umístění a velikost

   

  Představa motivu

  Prosím přiložte fotky nebo screenshoty.
  Maximální velikost souboru je 3 MB. Formáty: jpg, jpeg, png, gif.

   


  Poznámka

   

   

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů a prohlašuji, že jsem starší 18 let.

   

   

  Chci dostávat oznámení, když se bude otevírat nový booking

   

   

  Důležité informace

  Jak se přihlásit na termín tetování?

  Nový booking otevírám každé 2–3 měsíce. To je jediná chvíle, kdy je možné se ke mně objednat, a to přes objednávkový formulář zde na webu. Tento formulář se spustí v den nového bookingu a zůstane otevřený, dokud se nenaplní kapacity na dané období. Většinou se tak stane do pár desítek minut. Proto prosím věnujte chviličku informacím, které jsou níže, abyste si mohli vše připravit dopředu.

  Motivy

  Ve své tvorbě se zaměřuji především na jemné květiny a přírodní motivy. Návrhy tvořím přesně pro Vás a podle Vašich představ. Žádný návrh netetuji dvakrát, pokud to není přímo Vaším záměrem (párová tetování). Preferuji osobitost motivů a nekopíruji cizí práce.

  Popis představy

  Při popisu představy motivu buďte prosím co nejkonkrétnější. U květin uvádějte druhy rostlin a přikládejte fotografie reálných květin nebo botanických ilustrací. To samé platí pro zvířata. Moc mi pomůžete i přesnou představou o velikosti a umístění motivu, nejlépe i s fotkou části těla, kde chcete tetování mít. Můžete mi i zaslat i fotky tetování z mého portfolia, abyste mi přiblížili, co se vám líbí. Čím přesněji mi Vaši představu popíšete, tím lépe se mi pro Vás bude tvořit návrh, odhadovat cena a čas nutný pro realizaci.

  Barevnost

  Tetuji pouze černou a bílou barvou.

  Úpravy cizích prací

  Nerada svými motivy navazuji na práce jiných tatérů, proto dodělávky cizích tetování nepřijímám. Výjimečně realizuji cover-upy, pokud jde o menší předělávky. Ale vždy je potřeba brát v úvahu, že mé linky jsou tenké a jemné, tedy ne každé starší tetování se zakryje.

  Výběr

  Jelikož množství objednávek zpravidla převyšuje mé kapacity, motivy selektuji a vybírám si ty, které mě v danou chvíli nejvíce osloví, inspirují a odpovídají mému stylu kresby. Booking tedy bohužel neprobíhá formou, kdo 'dříve napíše, ten termín dostane'. Stále chci dělat svou práci s láskou a radostí, proto si potřebuji zanechat možnost volby motivů. Preferuji přírodní a organické motivy, avšak ráda bych se vyhla geometrii a mandalám. Nebuďte prosím zklamaní, když si Váš motiv nevyberu. Pokud o tetování opravdu stojíte, zkuste to při dalším bookingu znovu. Budu ho otevírat každé 2 měsíce. Tetuji pouze starší 18 let. Netetuji těhotné a kojící ženy.

  Záloha a cena

  Pro závaznou rezervaci termínu požaduji zálohu 1.000 Kč. Tato záloha pokrývá administrační poplatek za rezervaci termínu a čas strávený nad přípravou výtvarného návrhu a nezapočítává se do koncové ceny tetování. Pokud se nemůžete dostavit na termín a zrušíte ho nejpozději 48 hodin před domluveným sezením, záloha vám bude vrácena. Jinak je bohužel nevratná. Cena tetování se odvíjí od velikosti a náročnosti motivu a začíná na minimální částce 3.000 Kč. Pokud se domluvíme na termínu, zašlu vám i spolu s ním dokument, kde je uvedený ceník a další informace, které vás co nejlépe připraví na naše společné sezení.

  Důležité

  Do formuláře je možné nahrát čtyři fotografie (max. velikost 3 MB). Není ale problém zaslat mi více fotek, až se budeme domlouvat na termínu. Vybírejte prosím do formuláře ty fotografie, které nejlépe odpovídají vaší představě.

  X