Tetování

Pozorná péče

Nabízím individuální přístup. Každý člověk je pro mě jedinečný a při tetování se mu plně věnuji.

unikátní motivy

Návrhy vytvořím podle vašich představ. Zaměřuji se na florální motivy, zvířata a geometrii.

Příjemné prostředí

Tetuji v čistém útulném studiu plném květin, pozitivní nálady a kreativní atmosféry.

Prvotřídní materiál

Používám výhradně kvalitní barvy netestované na zvířatech, které jsou vhodné i pro vegany.

Tetování, ozdoba na celý život

 

K tetování přistupuji jako k uměleckému dílu, které je jedinečné a obsahuje myšlenky a ideje jak umělce, tak především zákazníka. Zároveň si zachovává svou estetickou hodnotu a přináší radost, kdykoliv se na něj podíváte.

 

Dbejte na to, komu ho svěříte. Tetování je sice hotové za pár hodin, ale nosit ho budete celý život. Platí dobrá zásada: dvakrát měř, jednou tetuj.

Jak to probíhá

 

  1. Pokud byste se rádi objednali na termín, můžete si ho rezervovat skrz online formulář. Booking se většinou otevírá každé 3 měsíce.
  2. V případě, že bude motiv odpovídat mému zaměření a stylu, ozvu se vám s nabídkou termínu.
  3. Po společné domluvě pro vás připravím návrh, který bude vytvořený podle vašich představ a mého uměleckého stylu.
  4. V den tetování si návrh společně projdeme, zapracujeme případné úpravy a pustíme se do realizace. Samotného procesu se nemusíte bát, snažím se tetovat velice jemně a tenkými jehlami.
  5. Věřím, že se u mě budete cítit příjemně a odnesete si nejen precizní tetování, ale také nezapomenutelný zážitek.

Často se ptáte

FAQ

Jak mám postupovat, když si chci sjednat termín?

Nejlepší variantou je napsat v době, kdy otevírám Booking na následující tři měsíce. Vždy to uvádím na Instagramu nebo Facebooku. Objednat se můžete pouze přes objednávkový formulář na webu. Pokud bude vaše představa tetování odpovídat mému stylu, nabídnu Vám termín, který mi potvrdíte zasláním zálohy.

Když mám Booking zastavený, prosím nepište mi na email, jelikož nemám kapacity na ně odpovídat. Veškeré podstatné informace jsou shrnuté zde na webu a pokud budeme mít domluvený termin, pro urgentní situace budete mít mé telefonní číslo.

Vytvoříš mi návrh?

Ano, vždy kreslím návrh na míru zákazníkovi. Motiv je realizovaný podle jeho představ, ale tak, aby odpovídal mému stylu. Zaměřují se na jemné florální a zvířecí motivy, doplněné o geometrické prvky. Návrh odesílám k náhledu večer před termínem, většina úprav se ale provádí až na místě. Vždy je lepší vidět návrh přímo na těle a poté přemýšlet nad změnami.

Mohu přijít nejdříve na konzultaci?

Vzhledem k tomu, že tetuji převážně florální a zvířecí motivy, osobní konzultaci preferuji a doporučuji jen v případě velkých a komplikovaných motivů. Jinak mi stačí představu popsat skrze objednávkový formulář a zaslat ideové obrázky květin/zvířat, které by měly být v návrhu obsažené. Ideální ale pro mě je, pokud mi v návrhu necháte volnou ruku a budete mi důvěřovat, protože tak se mi tvoří nejlépe.

Co dělat před a po tetování?

Na tetování byste měli dorazit dobře odpočatí a najezení, v pohodlném oblečení. Doporučuji si místo tetování předem dobře hydratovat, nejlépe oholit a udělat si jemný peeling. Chraňte také místo před přímým sluncem a nenavštěvujte solárium, aby nebyla pokožka moc opálená nebo poškozená. Na sezení si s sebou pro jistotu přineste něco sladkého a můžete si přibalit i knížku nebo sluchátka, kdyby se sezení protáhlo. Doporučuji se v den tetování vyvarovat pití kávy a samozřejmostí je nekonzumovat větší množství alkoholu před a v den sezení. Pokud jste nemocní nebo se necítíte dobře, je lepší tetování odložit než budete plně fit, aby nevznikly zbytečné komplikace. Minimálně týden před tetováním byste neměli brát antibiotika.

Co se týče následné péče o tetování, dostanete ode mě po zákroku podrobný popis, jak dále postupovat.

Jaká je cena tetování?

Minimální cena a hodinová sazba je 3000 Kč. Konečná cena tetování je ale individuální a většinou ji odhaduji podle velikosti a náročnosti motivu po nakreslení návrhu nebo po přesnějším popsání představy při bookingu. Prosím přijímám jen hotovost.

Platí se u tebe záloha?

Ano, záloha 1000 Kč se platí po domluvení termínu. Záloha není součástí konečné ceny tetování. Započítává se do ní čas strávený nad realizaci návrhu a rezervace termínu. Pokud termín zrušíte nejpozději 72 hodin (3 dny) před sezením, zálohu vám zašlu zpět. Jinak je nevratná. Prosím pokud budete chtít zálohu vrátit, napište mi rovnou email s číslem účtu pro rychlejší komunikaci.

Platí se za opravu tetování?

Pokud je oprava třeba, první opravu po zahojení tetování provádím zdarma. Tuto možnost můžete využít nejpozději do jednoho kalendářního měsíce od zhotovení tetování.

Jaké používáš barvy? Jsou vhodné pro vegany?

Používám atestované kvalitní barvy schválené pro použití v EU. Konkrétně značky Eternal Ink a Panthera Ink. Obě jsou vhodné pro vegany.

 

Při výrobě barev Eternal Ink jsou použity organické složky, pigment je vyráběn na vodní bázi, barvy neobsahují glycerol, proto jsou vhodné i pro vegany. Barvy Eternal Ink jsou jasné a mají dobré krycí vlastnosti. Tetovací barvy Panthera Ink jsou jedničkou mezi černými tetovacími barvami na světě, a to hlavně díky nové molekulární technologii, která dodává těmto barvám brilantní sametový efekt a zvýšenou odolnost proti slunci. Barvy se velmi dobře hojí a jsou netoxické.

Mohu si vzít někoho sebou do studia?

Prosím byla bych moc ráda, kdybyste na sezení dorazily bez doprovodu. Nejen, že se mi lépe pracuje, když mi nikdo nestojí za zády, ale tetování je dost intimní zážitek a myslím si, že je lepší ho prožívat plně soustředěné a neovlivněné názory druhých. Věřím, že pokud se budete cítit nejisté nebo se bát, tak pro vás budu dostatečná podpora já a doufám, že spolu prožijeme příjemný čas. Snažím se, aby pro Vás mé studio bylo útulné a příjemné místo, kde z vás opadnou všechny strachy a budete se cítit jako doma. Pokud ale i přesto budete chtít dorazit s doprovodem, prosím o maximálně jednu osobu a né děti.

Dá se u tebe platit kartou?

V tuto chvíli zatím ne, pouze hotově. Nebo přes PayPal, pokud se jedná o zahraniční platbu.

Děláš opravy nebo předělávky tetování?

Většinou nedělám. Nezasahuji také do prací jiných tatérů a pokud na místě ve kterém chcete tetování máte další tetování v jiném stylu, je potřeba mi zaslat fotky a zkonzultovat jestli je umístění vhodné nebo není.

Je možné si u tebe objednat samostatný návrh?

Bohužel není. Návrhy kreslím pouze svým zákazníkům, kteří u mě mají domluvený termín. Nepřeji si, aby mé návrhy realizoval jiný tatér.

Tetuješ barevně?

V tuto chvíli tetuji pouze černou a bílou barvou.

Ještě mi nebylo 18. Mohu se u tebe nechat tetovat?

Ne bohužel. Netetuji nezletilé ani se souhlasem rodičů. Tetování máte na celý život, je lepší si to pořádně promyslet a počkat si. 🙂

X